فرهاد هراتی مجبور شد تهیه کننده کارهایش باشد!

دبیر جشنواره ملی موسیقی سبز
دی ۲۴, ۱۳۹۶
آلبوم «فصل سکوت» فرهاد هراتی منتشر شد!
دی ۱۱, ۱۳۹۷

فرهاد هراتی مجبور شد تهیه کننده کارهایش باشد!


فرهاد هراتی آهنگساز آلبوم «فصل سکوت» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد ناصر چشم آذر گفت: من برای انتشار این آلبوم در جایگاهی قرار گرفتم که کار من نیست. من مجبور شدم تا برای امنیت کار، خودم تهیه کننده باشم و از این فرزندی که تازه متولد شده مراقبت کنم. به هر صورت از سید عباس سجادی مدیرعامل بنیاد آفرینش های هنری نیاوران تشکر می‌کنم که به عنوان یک آرتیست و یک انسان جسور باعث شد تا این مراسم را در فضای باز فرهنگسرای نیاوران برگزار کنم.

هانا هراتی فرزند فرهاد هراتی هم در این مراسم ضمن دریافت نمادین آلبوم «فصل سکوت» از مادربزرگش بیان کرد: من می‌دانم از این به بعد اگر این آلبوم را ببینم قوی‌تر از قبل از جای خود بلند می‌شوم و البته هیچ چیزی بهتر از این نیست که یک پدر سکوت دخترش را بفهمد.

پخش کلیپی از روند ضبط و تولید آلبوم «فصل سکوت»، پخش یک فیلم مستند کوتاه با تعدادی از هنرمندان و منتقدان مطرح موسیقی کشورمان درباره آلبوم «فصل سکوت»، پخش فیلمی از فرهاد هراتی درباره چگونگی ساخت و نمایش یک کلیپ تصویری از موسیقی آلبوم «فصل سکوت» بخش‌های دیگر این مراسم رونمایی را تشکیل می‌دادند.

محمد سریر، علیرضا عصار، پویا نیک پور، علی جعفری پویان، احسان غلامی، فقیه نصیری، آیدین الفت، رضا خسروی، علی اوجاقی، نیما جوان، مهندس ریاضی، سید عباس سجادی، فرید حامدی، امید نیک بین، علی مرادخانی، علی تفرشی آرمان موسی پور، بهرام دهقانیار از جمله افرادی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

نویسنده سایت
نویسنده سایت
گروه موسیقی کُر نامیرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.