ویدئو گالری نامیرا

ویدئو گالری نامیرا

کلکسیونی از تیزرهای، اجراها و نمایش های کنرست های نامیرا

فرجام برجام

،روزی که در خاطره تاریخ ملت ایران خواهد ماند. روزی که شیرینی یک پیروزی واقعی در جهان با نوای نامیرا و صدای گرم فرهاد هراتی رهبر گروه و اعضای گروه موسیقی نامیرا به تجلی شکفتن گرفت. نامیرا نماهنگ جدید خود را به مناسبت فرجام برجام و موضوع پایان تحریم های ظالمانه و مسئله هسته ای تولید کرده و سعی دارد تا علاوه بر بزرگداشت این روز بزرگ به یاد لاله های عاشق ایران زمین بنشیند. نامیرا چه زیباسرود. همسرایی کرد و همنوایی کرد با تولد تبلور یقینی بی مرز! نامیرا خواند خورشید را به انگشتر دنیا، به نگینی، در فصل شک و تردید. خورشید از سر برداشت کلاهش را، برای اینست که نگین انگشتر دنیا رهایید از بند تحریم! با امتزاج عقل و ایمان بر روی ایران زمین. در کلیپ تلفیقی نامیرا گوشه ای از تصاویر رزمندگان و سخنان ریس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی در پاسداشت روز پایان تحریم های ظالمانه غرب علیه ایران در مناقشه هسته ای و فریادهای بی امان و بسیار مخمل گونه فرهاد هراتی و گروه همیشه نامیرای اش ، تجلی یادواره ای از اسطوره های ایران را به ذهن ما تداعی میکند. نامیرا! چه غیورمندانه و با گلوی پر از غرور سرود! و چه پر طراوت و بهاری سرود در زمستان! و چه دلنشین به پیشواز این اتفاق بزرگ رفت. فرهاد هراتی و گروه اش انفجاری دیگر از ترانه و آوا و هم آوایی به راه انداختند که قلب در کشاکش این صوت و ترانه ی متعصبانه ی آنها منقلب می شود. به تماشای این نماهنگ بسیار دیدنی و شنیدنی نامیرا بنشنید و گوش جان بسپارید به فریاد قدرت و غیرت ملت ایران از گلوی همیشه تازه ی نامیرا!

حماسه روحانی

نماهنگ جدید نامیرا در ارتباط با دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران 📽”حماسه روحانی” ترانه زیبابرای نام بلندایران برای همه ایرانیان سربلند آهنگسازوخواننده: فرهادهراتی باهمراهی گروه کرنامیرا ترانه سرا: سیدعبدالجوادموسوی (برای همه تکثیرکنید) برای تماشای تیزر برجام با صدای نامیرا:

فصل سکوت

فرهاد هراتی (آهنگساز و رهبر ارکستر) روز یکشنبه ۲۳ دی با همراهی گروه کُر«نامیرا» قطعاتی منتخب از آلبوم «فصل سکوت» را با حال و هوایی متفاوت، در میان استقبال خوب مخاطبان در تالار وحدت روی صحنه برد. در این کنسرت که به همت موسسه صوت «آوای هنر» به تهیه‌کنندگی محمد جلیل‌پور روی صحنه رفت، فرهاد هراتی در قالب آهنگساز، پیانیست و رهبر گروه کُر«نامیرا» با کارگردانی هنری فرید حامدی آثاری از تازه‌ترین آلبومش یعنی «فصل سکوت» که چندی پیش با هدف تولید اثری متفاوت و تجربی در عرصه موسیقی بی‌کلام در بازار موسیقی منتشر شده بود را در چند بخش برای مخاطبان اجرا کرد.

تیزر اتوپیا

این کنسرت که اجرای همزمان گروه کر، انیمیشن و حرکات موزون بود در تاریخ 18 و 19 مهر ماه 1392 در سالن همایشهای برج میلاد اجرا شد

اجرای زنده اتوپیا

این کنسرت که اجرای همزمان گروه کر، انیمیشن و حرکات موزون بود در تاریخ 18 و 19 مهر ماه 1392 در سالن همایشهای برج میلاد اجرا شد