زمین مقدس
مرداد ۳۱, ۱۳۹۴
گالری نامیرا
شهریور ۷, ۱۳۹۴

کنسرت قیامت عشق

کنسرت قیامت عشق از چهارشنبه در برج میلاد تهران
سه‌شنبه ۷ آذر ۱۳۹۱ – ۱۶:۱۳
مدیرعامل برج میلاد تهران اعلام کرد: کنسرت قیامت عشق همزمان با ماه محرم از سوی گروه کر نامیرا چهارشنبه هشتم دی ماه نخستین اجرای خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی برج میلاد تهران، فرزاد هوشیار پارسیان با بیان این مطلب گفت: این کنسرت طی نمایش‌واره‌ای تحت عنوان «قیامت عشق» با روایتی دیگر از حماسه عاشورا و با اجرای کر نامیرا که از آثار فاخر و مایه افتخار ماست از ۸ تا ۱۰ و ۱۳ تا ۱۷ آذر ساعت ۲۰ به روی صحنه می‌رود.

وی افزود:کنسرت قیامت عشق روایت‌گر نویسنده‌ای است که به گذشته سفر می‌کند به خاک کربلا می‌رسد و در آخر نتیجه‌های کارش را می‌گیرد.

به گفته هوشیار پارسیان، این کار گویندگی‌هایی نیز دارد که ضبط شده و مخاطب به صورت بصری نیز می‌تواند با اجرا ارتباط برقرار کند.

مدیرعامل برج میلاد تهران اظهار داشت: طراح حرکات نمایشی سعید داخ است. ضمن آنکه این کنسرت براساس موسیقی،‌ تصویر و نور طراحی شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی برج میلاد تهران، فرهاد هراتی رهبر گروه کر نامیرا، آزاده آریامن نویسنده قیامت عشق، مژگان عیوضی طراح لباس و حسام نورانی نیز کار تصویر را در این کنسرت انجام می‌دهد.


 

نویسنده سایت
نویسنده سایت
گروه موسیقی کُر نامیرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.